@LINARX 6 دیدگاه

خب دوستان عزیز چند مدت پیش با یک عدد بات توی تلگرام آشنا شدیم که بازی-ای شبیه به warcraft البته از نوع تلگرامیش برامون فراهم می کرد و ما هم کمی تا قسمتی باهاش کار کردیم و بازی کردیم و  تصمیم گرفتیم که تجربیاتمون رو ارائه بدیم و راجع بهش توضیحاتی بدیم، بازی ای هست که نیاز نیست حتما همه چیزش رو بلد باشین چون رهبران دیگه (بازیکن های قوی قلعه) اصولا سیاست های جنگ هارو میچینن و شما میتونین صرفا تابع اون ها باشید یا اینکه خودتونم رهبر باشید! خیلی ساده اولش با استارت زدن بات عضو بازی میشید ( البته عرض کنم که فعلا امکان خروج از بازی وجود نداره و اگه بعد مدتی طولانی از ربات استفاده نکنید ظاهرا اکانت بازیتون معلق میمونه) و بعد از عضویت و انتخاب قلعه ای از شش قلعه بازی لینک گروه قلعه رو به شما میده تا وارد چت قلعه بشید و خودتون رو به کاپیتان که خودش هم یک ربات هست معرفی کنید، وی با دادن لباس نظامی به شما خوش آمد میگه و شما برمیگردین توی صفحه ربات خودتون و با پوشیدن لباس یکی از چندین سرباز قلعه می شید، سربازان قلعه دو دسته دفاعی و مهاجم دارند، البته یه دسته دیگه هم ظاهرا نخودیه و میتونه در هر جنگ مختلف یا مهاجم باشه یا دفاعی، دو دسته اول که نام بردیم شرایط خاصی دارن مثلا برای عضویت در دسته دفاعی حتما لازمه که شما ۵۰ پوینت دفاعی کسب کرده باشید، یا دسته مهاجم لازمه اش رسیدن به مرحله ۱۰ هست.
گروه قلعه مخصوص دستورات هست، شما باید طبق نظریه دستور ثابت همیشه درحالت دفاعی باشید و چند دقیقه  قبل از جنگ جهانی که هر هشت ساعت یک بار اتفاق می افته اماده شنیدن دستوراتی باشید که در ۳۰ ثانیه قبل از جنگ در گروه اعلام میشه و طبق دستور داده شده به همون هدف اعلام شده که یکی از قلعه های دشمنان هست حمله می کنید. علت اینکه فقط ۳۰ ثانیه قبل از جنگ اعلام میشه بخاطر وجود جاسوسان دیگر قلعه ها تو گروه هست. نکته قابل توجه دیگه این هست که شما هرگز نباید اطلاعات خودتون رو توی گروه منتشر کنید چرا که دشمن از قدرت شما نباید مطلع بشه.
شما توی شروع بازی دارای پنج stamina هستید که برای جنگل گردی – حمله روستاهای دشمن یا … مورد استفاده قراره می گیره، این میزان رو می تونید با دعوت دیگران با لینک خودتون (که ربات میتونه بهتون بده) به بازی افزایش بدید، به ازای هر نفری که دعوت می کنید درصورتی که اون شخص به حداقل مرحله ۳ بازی برسه، یک استامینا به ظرفیت شما اضافه میشه. استامینا هر یک ساعت یکی برمیگرده به مخزن استامینا. زمانی که رسیدید به مرحله ۳، و بخش میدان نبرد یا Arena براتون باز شد توصیه ما این هست که به اندازه استامیناهاتون به جنگل برید و وقتی تموم شد به Arena برید. این کارها باعث افزایش تجربه شما یا Exp شما میشه که باعث افزایش سطح شما میشه، البته با جنگل رفتن و غارت روستاهای دشمن چیزهای دیگری هم به شما میرسه که اصولا در انبار ذخیره می کنید و با استفاده از انها چیزهایی میسازید و میفروشید یا… درمورد این انبار نویسنده این مطلب که خودم میباشم اطلاعات خاصی ندارم ولی دقت داشته باشید در هر جنگ تعدادی کالا از انبار و پول های شما رو دشمن بزور میبره در صورتی که شکست بخورید (پس با گروه قلعه هماهنگ باشید تا احتمال موفقیت افزایش پیدا کنه). شما تا میتونید پپلهاتونو خرج کنید که به دشمن چیزی نرسه چون طبق نظریه لِمسه
LEMSE= Loos every money to save enemy
هر پولی که تو جنگ از دست میدید کمکی برای قلعه دشمن هست و قوی تر شدنش!!
یک جایی هست به اسم فروشگاه قلعه که شما اونجا می تونید شمشیر، سپر، چکمه، زره، کلاه و … خریداری کنید و هم قدرت خودتون رو افزایش بدید هم پولاتونو خرج کرده باشید، فروشگاه یه بخش فروش هم داره که شما چیزایی که نمی خواهید رو می فروشید. زمانی که یک چیزی رو خریداری کردید از اونجا، این مورد تو صندوقتون قرار می گیره، شما باید به صندوقتون برید و اون رو استفاده کنید، این که من توضیحات کامل نمی دم بخاطر این هست که پیامهای ربات راهنمایی بهتری نسبت به من که نویسنده این متن هستم هست :D.
فعلا زبان گروه و ربات انگلیسی هست که بعدا قصد دارن فارسی رو هم اضافه کنند.
یادم رفت بگم جنگ ها اصولا ده دقیقه ای طول می کشه و نتیجه های جنگ ها هم توی کانال هاشون قرار میگیره، البته اونجا نتیجه جنگ قلعه ها قرار می گیره ولی اینکه شما ببینید توی جنگ چی از دست دادید و چی بدست اوردید باید از ربات بخواین گزارش بده، هرقدر قوی تر باشید تجربه و چیزهای ارزشمند تری بدست میارید، از مکان های تفریحی بازی میشه میخانه، شرط بندی و … نام برد، هرچقدر درجه بالاتری داشته باشید امکانات بازی بیشتر میشه و جالب تر… تا اینجا تجربیات خودم بود و هنوز موفق نشدم مراحل جلو تر رو ببینم، بازی کردنش خالی از لطف نیست…
لینک ورود به بازی: کلیک کنید
اگه خواستین وارد بشید قلعه عقاب هارو انتخاب کنید ما اونجا هستیم ؛)
البته اینم بگم ممکنه گزینه قلعه عقاب ها تو دکمه ها نباشه اگه نبود شما این رو کپی کنید براش:
?Highnest Castle
(اول یک عقاب، بعد اون دوتا کلمه (حرف اول کلمات بزرگ) بعد ارسال)
نویسنده: ArchLinuX @LINARX

— 6 Comments —

  1. مطالبی که در سایت به اشتراک میزارید بسیار جامع و مفید می باشد

  2. خیلی خوبه که با وبسایت شما آشنا شدم.. مطالب اشتراکی بسیار مفید و کاربردیست

  3. خیلی ممنونم بابت انتشار این مقاله بسیار مفید و کاربردی موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *