bobz بدون دیدگاه

نرم نرمک می رسد اینک بهار     خوش به حال روزگار

با درودی دوباره خدمت شما دوستان عزیز و همراهان همیشگی قبیله گیک‌ها و با تبریک سال نو به شما عزیزان و آرزوی ایامی خوش توام با کامیابی، با شماره ۲۸ مجله گیک‌ها در آخرین ماه سال ۱۳۹۶ در خدمت شما هستیم و امیدواریم که بتوانیم باز هم مثل همیشه در کنار شما عزیزان موضوعات جدیدی را فرا بگیریم.

ابتدا از طرف تک تک اعضای قبیله گیک‌ها در گذشت پدربزرگ محترم گرافیست خلاق قبیله گیک‌ها دوست عزیزمان آنانموس دراسفند ماه ۱۳۹۶ را به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کنیم و برایشان آرزوی صبر و بردباری می نماییم.

در ماه پیش ما در قبیله گیک‌ها به موارد متعددی پرداختیم که از آن جمله میتوانیم به تنظیم شرایط مسابقات برنامه نویسی قبیله گیک‌ها اشاره کنیم. در این سری مسابقات که هر ۳ ماه، ۱ بار برگذار می شود تمامی دوستان برنامه نویسی که مایل هستند می توانند شرکت کنند. در این مسابقات ۱ موضوع خاص به عنوان موضوع مسابقه تعیین می شود و شرکت کنندگان در مدت ۳ ماه وقت دارند تا پروژه خود را آماده و به قبیله گیک‌ها ارسال کنند.

جوایز این مسابقات در پایان هر ۳ ماه از طرف قبیله گیک‌ها به دوست عزیزی که برنده مسابقه شده باشد ارائه میشود.

در انتها باید به خبری اشاره کنیم که شنیدن آن هر گیکی را غمگین میکند. فوت دانشمند بزرگ استیون هاوکینگ فیزیکدان، ستاره شناس و نویسنده مشهور و برجسته بریتانیایی ضربه ای بزرگ بر پیکر جامعه علمی جهان وارد کرد و همه دوستداران علم و دانش را مبهوت کرد. هاوکینگ که زندگی بسیار مفیدی در زمینه علمی داشت و با نظریات خود باعث رشد روزافزون جامعه علمی شد در حالی در روز عدد پی (ماه سوم روز ۱۴ میلادی) چشم از جهان بست که گنجینه ای عظیم از خود بجا گذاشت که تا سالهای سال میتواند خوراک جوامع علمی و دانشمندان مختلف باشد.

امیدواریم که در سال ۱۳۹۷ خبررسان اخبار خوب و شادی بخش برای شما دوستان و همراهان همیشگی قبیله گیک‌ها باشیم.

در پایان مانند همیشه از شما خواشمندیم تا با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در هر چه بهتر شدن یاری نمايد.

این شما و این شماره ۲۸ مجله گیک‌ها…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *